SKÅP, furu, bemålat, 1900-tal.

535672. SKÅP, furu, bemålat, 1900-tal.

Längd 82 cm. Längd 39.5 cm. Höjd 102.5 cm. 3 lådor med underliggande skåpsdel.

Renoverat och kompletterat. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 446