SKRIVBORD, Chippendale-stil, omkring 1900-talets mitt.

535666. SKRIVBORD, Chippendale-stil, omkring 1900-talets mitt.

Mörkbetsat lövträ, delvis fanerat. Två skåp med bakomliggande inredning. Fotavslutningar av claw and ball. Längd 142 cm, bredd 75 cm, höjd 76 cm.

Smärre slitage, fläckar & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 570