BENGT ÅBERG. Litografi, signerad och numrerad 102/200.

535651. BENGT ÅBERG. Litografi, signerad och numrerad 102/200.

40 x 28,5 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 28,5 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 600