SLAGBORD, björk, 1900-tal.

SLAGBORD, björk, 1900-tal.
535565. SLAGBORD, björk, 1900-tal.

Längd 163 cm.
Bredd 75,5 cm.
Höjd 75 cm.

Slitage, märken, repor på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 163 cm.
Bredd 75,5 cm.
Höjd 75 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 478