MATBORD, teak, 1960/70-tal.

MATBORD, teak, 1960/70-tal.
535462. MATBORD, teak, 1960/70-tal.

Längd 140 cm, bredd 90 cm, höjd 72 cm,
+ 2 inläggsskivor, bredd 40 cm.

Inläggsskiva med skadad kantlist, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 867