BYRÅ, 3-lådig, fur, 1900-talets andra hälft.

535389. BYRÅ, 3-lådig, fur, 1900-talets andra hälft.

Längd 85, bredd 47, höjd 90 cm.

Bruksslitage samt smärre färgrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 353