GLASSERVIS, rutslipade, 70 delar, 1900-tal.

535360. GLASSERVIS, rutslipade, 70 delar, 1900-tal.

12 vinglas, höjd 15 cm.
12 vinglas, höjd 13,5 cm.
12 glas, höjd 13,5 cm.
12 glas, höjd 9 cm.
11 glas, höjd 17 cm.
11 glas, höjd 7,5 cm.

Smärre bruksslitage.
Nagg på ett utav vinglasen fot, höjd 15 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 vinglas, höjd 15 cm.
12 vinglas, höjd 13,5 cm.
12 glas, höjd 13,5 cm.
12 glas, höjd 9 cm.
11 glas, höjd 17 cm.
11 glas, höjd 7,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 805