BÄNK MED LÅDOR, 1930/40-tal.

53530. BÄNK MED LÅDOR, 1930/40-tal.

Björk, fyra lådor med handtag i mässing. Längd 145, bredd 41, höjd 49 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 097