OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, kopia efter Leonard Da Vinci, signerad a tergo J Szewczyk, 1900-talets andra hälft.

535196. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, kopia efter Leonard Da Vinci, signerad a tergo J Szewczyk, 1900-talets andra hälft.

69 x 48 cm utan ram
92 x 72 cm med ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

69 x 48 cm utan ram
92 x 72 cm med ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 849