LARS BOETIUS. SOLBELYST LANDSKAP, OLJA PÅ PANNÅ.

535157. LARS BOETIUS. SOLBELYST LANDSKAP, OLJA PÅ PANNÅ.

45x38 cm.

Ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x38 cm.

Ram med skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 576