MOCKASERVIS, 25 delar, Thomas, Bavaria, importerad av Nordiska Kompaniet, Stockholm.

535026. MOCKASERVIS, 25 delar, Thomas, Bavaria, importerad av Nordiska Kompaniet, Stockholm.

10 koppar, 8 fat, 6 assietter samt kanna.

Förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllningsslitage.

Antal besök: 518