STOLAR SAMT BORD, 1800 tal.

STOLAR SAMT BORD, 1800 tal.
53502. STOLAR SAMT BORD, 1800 tal.

Valnöt.
Mått på skiva 76x36 cm.

Slitage/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt.
Mått på skiva 76x36 cm.

Slitage/lagningar.

Antal besök: 597