BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.
53501. BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.

Nyckel finns, längd 85, bredd 37, höjd 165 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 858