BOKSNURRA, ek, 1900-talets senare hälft.

535004. BOKSNURRA, ek, 1900-talets senare hälft.

52 x 52, höjd 50 cm.

Fanerskador samt fläck på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 52, höjd 50 cm.

Antal besök: 2 277