SKÄNK, 1800-talets mitt.

SKÄNK, 1800-talets mitt.
534992. SKÄNK, 1800-talets mitt.

Längd ca. 130, bredd 53, höjd 145 cm.

Slitage, blekt, sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, blekt, sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 443