VÄGGSPEGEL, träram, 18-/1900-tal.

534957. VÄGGSPEGEL, träram, 18-/1900-tal.

Höjd 188 cm.
Bredd 82 cm.
Träbaksida.

Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 188 cm.
Bredd 82 cm.
Träbaksida.

Defekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 340