OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TAVLA, färglitografi 92/100, signerad, abstrakta ansikten.

534930. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TAVLA, färglitografi 92/100, signerad, abstrakta ansikten.

Bildmått 71 x 50 cm.
Rammått 88 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 71 x 50 cm.
Rammått 88 x 66 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 531