PARTI ORIENTALISKT PORSLIN, 13-delar, mestadels Kina, 1700-1900-tal.

534914. PARTI ORIENTALISKT PORSLIN, 13-delar, mestadels Kina, 1700-1900-tal.

Bla fat, tekanna, penselvas
Penselvasens höjd ca 28 cm.

Slitage, nagg, skador, sprickor, lock till tekanna saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bla fat, tekanna, penselvas
Penselvasens höjd ca 28 cm.

Antal besök: 593