BJÖRN WESSMAN. "Täng", olja på pannå, signerad.

534911. BJÖRN WESSMAN. "Täng", olja på pannå, signerad.

4 x 5,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 x 5,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 845