Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
BRICKA, nysilver, Swedish grace, CG Hallberg, 1920/30-tal.
53488. BRICKA, nysilver, Swedish grace, CG Hallberg, 1920/30-tal.
På 4 fötter, längd ca 31,5 cm.
Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Repor.
Gomér & Andersson Linköping
1 283