VÄGGLAMPOR, 1 par, design Börje Claes, OMI. 1900-talets andra hälft.

534864. VÄGGLAMPOR, 1 par, design Börje Claes, OMI. 1900-talets andra hälft.

Diameter 25 cm, höjd 30 cm.

Bruksslitage. Slitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25 cm, höjd 30 cm.

Antal besök: 1 066