Gästriklands Auktionskammare
Konst
Grafik
HANS VIKSTEN. "Fröding i sjuksängen", litografi, signerad samt numrerad 23/200.
534860. HANS VIKSTEN. "Fröding i sjuksängen", litografi, signerad samt numrerad 23/200.
Bladmått 44 x 63 cm.
Gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladmått 44 x 63 cm.
Gulnad.
Gästriklands Auktionskammare
753