HANS VIKSTEN. 2 st, färglitografier, signerade samt numrerade.

534850. HANS VIKSTEN. 2 st, färglitografier, signerade samt numrerade.

Viksten -76, livsvandrare, 450/460, mått 50 x 65 cm.
Viksten -75, rymdmålaren, PT, mått 47 x 63 cm.

Skada vid signaturen på Livsvandrare.
Gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 857