MÅRTEN ANDERSSON. "Kuben", färglitografi, signerad och daterad 146/160.

534822. MÅRTEN ANDERSSON. "Kuben", färglitografi, signerad och daterad 146/160.

Ram i form av ett kors. 78 x 100 cm.

Mårten Andersson (1934–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besök: 918