INGRID ALMQUIST, 1915 -1993. Olja på pannå, signerad Ingrid Almquist -70 på baksidan.

53479. INGRID ALMQUIST, 1915 -1993. Olja på pannå, signerad Ingrid Almquist -70 på baksidan.

58 x 76 cm.

Visst färbortfall på ena kortsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 76 cm.

Antal besök: 2 391