HÖRNSKÅP, drickamålat, 1800-tal.

53478. HÖRNSKÅP, drickamålat, 1800-tal.

Höjd 120 cm
Djup 33 cm
Bred 80 cm

Proveniens; Ramsåsa, Johan Jönsson, Edvin Jönsson, Jert Jönsson.

Bruksskador samt midre orräten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm
Djup 33 cm
Bred 80 cm

Antal besök: 1 339