KUBBSTOL, vril, 1900-tal.

534751. KUBBSTOL, vril, 1900-tal.

Rygghöjd 80, sitthöjd 40, sittdjup 38, sittbredd 37 cm.

Smärre slitage, löstagbar dyna med hårt slitage, skador samt nötning på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 216