KARMSTOL, modell Gripsholm, 1950-tal.

53470. KARMSTOL, modell Gripsholm, 1950-tal.

Rygghöjd 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 85 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 643