GOLVLAMPOR, 2 st snarlika, Fagerhults Belysning, 1900-talets andra hälft.

53469. GOLVLAMPOR, 2 st snarlika, Fagerhults Belysning, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Höjd utan skärm ca 135 cm.

Bruksslitage, något olika skärmfästen, ej funkitionstestade, skärmen med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 951