BÄNKAR, 2 st, 1900-talets mitt.

534658. BÄNKAR, 2 st, 1900-talets mitt.

Fanerade med teak. En bänk med fast stoppad sits samt två lådor. Längd ca 85-100 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 250