HERRBETJÄNT, trä, sent 1900-tal.

534628. HERRBETJÄNT, trä, sent 1900-tal.

Höjd 105 cm.
Bredd 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm.
Bredd 45 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 503