VINKYL, nysliver, 1900-tal.

VINKYL, nysliver, 1900-tal.
53461. VINKYL, nysliver, 1900-tal.

Höjd ca 29 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 29 cm.

Slitage och bucklor.

Antal besök: 858