OLOF TANGEN. "Den vita staden", olja på duk, signerad.

534553. OLOF TANGEN. "Den vita staden", olja på duk, signerad.

66,5 x 77,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

66,5 x 77,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 794