KARL NEPPEL. Stilleben, olja på duk, signerad.

534485. KARL NEPPEL. Stilleben, olja på duk, signerad.

Ca 37 x 52 cm.

Ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 37 x 52 cm.

Ram med skador.

Antal besök: 559