BORD, 1800/1900-tal.

BORD, 1800/1900-tal.
534476. BORD, 1800/1900-tal.

Längd 120 cm, bredd 89,5 cm, höjd 76,5 cm.

Bruksslitage, märken, repor, underdel senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!
534476. BORD, 1800/1900-tal.

Antal besök: 242