BORDSSKEDAR, 4 st, silver, 1800-tal.

53446. BORDSSKEDAR, 4 st, silver, 1800-tal.

Bla SW stråhle och JE Torks. Varierande modeller. Längd 20,5-22 cm. Total vikt ca 240 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 042