SKRIVBORDSSTOL, ek, gjutjärn/järnskruv, 18-/1900-tal.

534449. SKRIVBORDSSTOL, ek, gjutjärn/järnskruv, 18-/1900-tal.

Höjd 76.
Bredd 60 cm.

Karmarna sitter löst - behov av limning.
Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76.
Bredd 60 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 972