TANDLÄKARBÄNK, 1900-tal.

TANDLÄKARBÄNK, 1900-tal.
53444. TANDLÄKARBÄNK, 1900-tal.

Längd 71 bredd 46 höjd 110 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar, ett hyllplan saknas. Ett mindre borrhål på ena kortsidan, andra kortsidan med senare hängare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 664