GAVLAR, till trädgårdsbänk, 1900-tal.

53440. GAVLAR, till trädgårdsbänk, 1900-tal.

Metall. Höjd 76 cm.

Slitage och färgbotfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall. Höjd 76 cm.

Slitage och färgbotfall.

Antal besök: 2 676