PABLO PICASSO. EFTER. "Dora Maar", fotografiskt litografi, signerad i trycket.

534371. PABLO PICASSO. EFTER. "Dora Maar", fotografiskt litografi, signerad i trycket.

Ramstorlek 114 x 83 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 114 x 83 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 4 495