SÄNGBORD, 2 st, gustaviansk stil, 1930-tal.

534328. SÄNGBORD, 2 st, gustaviansk stil, 1930-tal.

Med lådor.

Höjd 59 cm.
Bordsskiva 40 x 33 cm.

Slitage, färgbortfall. Smärre dekorsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med lådor.

Höjd 59 cm.
Bordsskiva 40 x 33 cm.

Antal besök: 503