STOL, Thonet, Österrike, 1800-tal.

534314. STOL, Thonet, Österrike, 1800-tal.

Etikettmärkt.

Höjd 86 cm.

Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.

Höjd 86 cm.

Repor och märken.

Antal besök: 814