GULDMEDALJ, 23k guld i medalj, 18k guld i krona, bruttovikt 36 gram. 1915.

534283. GULDMEDALJ, 23k guld i medalj, 18k guld i krona, bruttovikt 36 gram. 1915.

Gustav V, märkt A Lindberg. Diameter ca 31,3 mm. Bruttovikt 36 gram. Ask från Gustaf Möllenborg Kongl. Hof. Juvelerare, Stockholm.

Graverat namn. Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 736