RUNE JANSSON. "Blå Ö" och "Mörk kobbe", färglitografier 2 st, signerade.

53427. RUNE JANSSON. "Blå Ö" och "Mörk kobbe", färglitografier 2 st, signerade.

28 x 33 cm vardera.

Ej examinerade ur ramarna.

Rune Jansson (1918–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 33 cm vardera.

Ej examinerade ur ramarna.

Rune Jansson (1918–2014)

Antal besök: 1 134