FIGURIN, Tomte med katt, efter Jenny Nyström, Kalmar läns museum, numrerad 30/390.

534219. FIGURIN, Tomte med katt, efter Jenny Nyström, Kalmar läns museum, numrerad 30/390.

I originalkartong. Höjd 24,8 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 3 078