MATTA, rölakan, 1900 talets fjärde kvartal.

53420. MATTA, rölakan, 1900 talets fjärde kvartal.

290x205 cm.
Gröna färger.

Slitage/skador/smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

290x205 cm.
Gröna färger.

Slitage/skador/smutsad.

Antal besök: 617