ASKFAT, silver med glasinsats, Holland, 1900-tal.

534185. ASKFAT, silver med glasinsats, Holland, 1900-tal.

Diameter 12 cm.

Obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 12 cm.

Obetydligt nagg.

Antal besök: 394