KNIVAR, 5-stycken, 1900-tal.

KNIVAR, 5-stycken, 1900-tal.
534162. KNIVAR, 5-stycken, 1900-tal.

Längd 29-35 cm.

Bruksslitage, samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29-35 cm.

Antal besök: 416