SILVERFÖREMÅL, bl.a. Sverige och Norge, vikt ca 442,2 gram.

53408. SILVERFÖREMÅL, bl.a. Sverige och Norge, vikt ca 442,2 gram.

Bägare, 2 st. Skedar mm.

Bruksskick. Gravyr. Bucklor. Servettring med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bägare, 2 st. Skedar mm.

Antal besök: 590