BORDSLAMPOR, 2 st. keramik, bl.a. Alingsås Keramik, 1950/60-tal.

534073. BORDSLAMPOR, 2 st. keramik, bl.a. Alingsås Keramik, 1950/60-tal.

Ristad dekor med blomster. Höjd 21 - 23,5 cm, inkl. lampsockel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 764